Adventure Proof - Części do KTM 890 Adventure

Adventure Proof - Części do KTM 890 Adventure

Od żwawego Singla o pojemności skokowej poniżej pół litra do potężnego 1290 Super Adventure, KTM bez wątpienia może zaoferować najbardziej wszechstronny wybór prawdziwych motocykli typu adventure. Model 890 Adventure R został w tym sezonie poddany gruntownej modernizacji.

Podczas gdy flagowy KTM 1290 Super Adventure, który przeszedł gruntowną modernizację na rok modelowy 2021, wszedł w rok modelowy 2022 w niemal niezmienionej formie, KTM unowocześnił model 890 Adventure R.

Wizualnie model 890 jest teraz bardziej zbliżony do motocykla rajdowego teamu producenta, mocnego 450 Rally. Nowo ukształtowana przednia szyba oferuje również zoptymalizowaną aerodynamikę, co poprawia komfort na długich trasach. Nowa podstawowa konfiguracja w pełni regulowanych elementów zawieszenia APEX firmy WP jest również bardziej komfortowa.

Najnowszy system Bosch ABS 9.3 MP wspomaga kierowcę podczas ostrego hamowania - również na zakrętach. Jeśli kierowca przełączy się na tryb offroad lub opcjonalny tryb rajdowy, dostępny jest ABS offroad. W tej konfiguracji ABS na tylnym kole jest dezaktywowany, a na przednim kole system włącza się z opóźnieniem. Daje to kierowcy pełną kontrolę nad maszyną nawet w najtrudniejszych warunkach i umożliwia sportowe hamowanie na zakrętach.

Kierowca otrzymuje informacje za pośrednictwem pięciocalowego wyświetlacza TFT ze złączami USB-C i zupełnie nowym wyglądem, który umożliwia łatwą nawigację po menu za pomocą kolorowych piktogramów i intuicyjnej grafiki. Inne funkcje obejmują system nawigacji turn-by-turn i połączenie telefoniczne.

Nowy tryb demonstracyjny systemów wspomagania jest szczególnie przyjazny dla klientów. Po zakupie klient może wypróbować pełny program elektronicznych systemów wspomagających na dystansie 1500 kilometrów, zanim zdecyduje się na ostateczną konfigurację.Wszystkie produkty dla Twojego Ktm 890 AdventureCopyright © 2021