Kask Aventuro Traveller

453,97 €
(1 931,24 zł)
567,46 €
(0,00 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-500-2700-0P
incl. 23% Tax
Aventuro Traveller to innowacyjny kask modułowy zaprojektowany specjalnie z myślą o turystycznym użytkowaniu. Z pewnością spodoba Ci się to, że jest lekki, ma duży przepływ powietrza i jest cichy nawet przy dużych prędkościach. Otwierana szczęka ułatwia komunikację bez zdejmowania kasku, choćby na stacji benzynowej  czy podczas planowania dalszej podróży z przyjaciółmi.

Cechy:

- Otwory wentylacyjne współpracują ze sobą, aby zmaksymalizować przepływ powietrza chłodzącego wokół głowy
- Duży, zamykany otwór wentylacyjny pod brodą dla chłodzenia twarzy
- Łatwo otwierane i zamykane, przyjazne dla rękawic elementy sterujące otworami wentylacyjnymi
- Lekka konstrukcja zmniejsza obciążenie szyi i zapewnia komfort przez cały dzień
- Konstrukcja daszka "No-grab" pozwala na swobodne przenikanie wiatru
- Łatwe i wygodne zapięcie paska podbródka, który pozostaje na swoim miejscu beż żadnych niespodzianek
- Podwójne uszczelki chronią przed deszczem i kurzem, redukując jednocześnie poziom hałasu
- Szerokie pole widzenia dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa
- Przyjazny dla okularów, z wystarczająco dużym otworem na gogle
- Pasek podbródkowy z mechanizmem szybkozaciskowym oraz wewnętrzne elementy ze stali nierdzewnej, zapewniają łatwość i płynność działania 
- Wyściółka COOLMAX zapewnia komfort odprowadzania wilgoci
- Jednoczęściowa wyściółka ułatwiają jej wyjmowanie w celu czyszczenia
- Wewnętrzna, opuszczana blenda przeciwsłoneczna
- W zestawie znajduje się Pinlock minimalizujący zaparowanie szybki
- Gotowy do montażu systemu interkomowego, z wgłębieniami na głośniki, ścieżkami do prowadzenia przewodów i miejscem do zamocowania urządzenia
- Uchwyt na kamerę w zestawie
- Zgodność z ECE 2205 i DOT
- Wyprodukowano w UE (Portugalia)

Kiedy jazda staje się gwałtowna lub temperatura zbyt wysoka, pokochasz doskonały przepływ powietrza, który rozprowadza powietrze wokół głowy, aby utrzymać chłód i komfort. Zadaniem kasku jest zapewnienie Ci ochrony, ale efektem ubocznym tej ochrony jest często nadmierne ciepło dla motocyklisty.

Aventuro Traveller rozwiązuje ten problem dzięki konstrukcji z daszkiem, która przepuszcza powietrze do ponadwymiarowego otworu wentylacyjnego na czole, rozprowadzając chłodne powietrze wokół głowy, zapewniając komfort w trudnym terenie lub w gorącej pogodzie. W rzeczywistości przepływ powietrza jest tak duży, że kask jest wyposażony w klapkę "low-flow", którą można zamknąć, aby zmniejszyć przepływ powietrza podczas jazdy w chłodniejsze dni.

Dalszy przepływ powietrza chłodzi twarz motocyklisty, dostając się przez duży otwór wentylacyjny pod brodą. Wygodne otwory wentylacyjne można łatwo otwierać i zamykać w rękawicach podczas jazdy.

Aventuro Traveller jest lżejszy niż jego poprzednik i większość innych kasków modułowych na rynku. Wersja karbonowa jest o pół funta lżejsza od poprzedniego modelu, a wersja z włókna wielowarstwowego jest o jedną trzecią lżejsza. Zauważysz mniejsze napięcie szyi i lepszy komfort podczas długich dni na motocyklu.

Innowacyjne podwójne uszczelnienie chroni przed deszczem i kurzem, jednocześnie redukując poziom hałasu, co zapewnia komfortową jazdę. Podwójne uszczelnienie jest wykonane z miękkiej gumy, która pokrywa powierzchnię zamknięcia osłony, jak również obszar zamknięcia paska podbródka. Zapewnia to lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a także redukuje szum wiatru, zapewniając spokojniejszą i przyjemniejszą jazdę.

Dzięki szerokiemu otworowi w kasku możesz cieszyć się wspaniałymi widokami, mając duży zakres pola widzenia. Pole widzenia jest doskonałe, dostarczając więcej informacji, niezależnie od tego, czy jeździsz po mieście, czy cieszysz się widokami na otwartej drodze. Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna opuszcza się za pomocą wygodnego w użyciu pokrętła, w razie potrzeby zapewniając ochronę przeciwsłoneczną.

Szybka pozostaje otwarta w 4 pozycjach z mocnymi blokadami. Najniższe otwarcie jest oznaczone jako tryb przeciwmgielny. Dodatkowe możliwości przeciwmgielne zapewnia wkładka Pinlock, którą można zainstalować do jazdy w mokrych warunkach. Uchwyty umieszczone po obu stronach szybki pozwalają na łatwe otwieranie jej dowolną ręką.

Zwalczający ciążenie pasek podbródka pozostaje w pozycji podniesionej, dopóki nie pociągniesz w dół, aby go zamknąć. Nie ma mowy o niespodziewanym zamknięciu w nieodpowiednim momencie, jak w przypadku innych kasków modułowych. Zaprojektowany z łatwym dostępem do mechanizmu otwierającego, umożliwiając rutynowe czyszczenie i konserwację dla płynnego i spójnego działania.
Klamra Quick-Ratchet z mechanizmem ze stali nierdzewnej jest odporna na korozję, zapewniając szybkie zamknięcie paska podbródkowego i niezawodne działanie przez lata.

Zachowaj suche wnętrze z wyściółką cool-max, która odprowadza wilgoć i zapewnia wygodę motocyklisty. Wyściółka szyi i poduszki policzkowe są zintegrowane w jednym elemencie, co ułatwia ich zdejmowanie i czyszczenie.
Kask jest przystosowany do większości systemów komunikacyjnych typu clamp-on, w tym SENA, Scala Rider i innych. Kask jest wyposażony w otwory na głośniki i mikrofon oraz łatwe do przeprowadzenia przewody, dzięki czemu instalacja systemu łączności jest bardzo prosta.

Konstrukcja daszka typu "no-grab" ładnie przecina wiatr, minimalizując napięcie szyi i zapewniając komfort. Kask jest wyposażony w opcjonalną przedłużkę, która w razie potrzeby chroni przed słońcem.
Kask jest wyposażony w zdejmowany uchwyt na kamerę, dzięki któremu możesz dzielić się swoją przygodą z przyjaciółmi.

Kask Aventuro Traveller jest dostępny w 3 wersjach graficznych dla wersji z włókna węglowego i w 2 kolorach dla wersji z włókna wielowarstwowego.

Spełnia standardy bezpieczeństwa kasku integralnego, zapewniając jednocześnie wygodę kasku modułowego.

Waga: carbon: 1660 g +/- 50 g * multifiber: 1735 g +/- 50 g
Więcej informacji
Copyright © 2021