Kask Aventuro Rambler

329,94 €
(1 543,74 zł)
329,94 €
(0,00 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Tylko %1 pozostał
Part number
01-500-2440-0P
incl. 23% Tax
Aventuro Rambler jest idealnym towarzyszem każdej małej i dużej przygody. Czy to na wycieczce off-roadowej, codziennym dojeździe do pracy, weekendowej wyprawie czy podróży dookoła świata, w śnieżycy, w deszczu czy w palącym upale - Aventuro Rambler oferuje to, co właściwe dla każdego zastosowania.

Kask Adventure błyszczy nie tylko swoim unikalnym designem, ale także funkcjami, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Oczywiście, Aventuro Rambler spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa obowiązujące na całym świecie. Wyprodukowany z matrycy z włókna szklanego sprawdzonej milion razy. Rambler jest również wyposażony w blendę przeciwsłoneczną.

Najważniejsze cechy w skrócie:
- Skorupa kasku w 3 rozmiarach: XS-S, M-L, XL-3XL wykonana z włókna szklanego dla indywidualnego dopasowania
- Intuicyjnie obsługiwana blenda przeciwsłoneczna
- 4 regulowane wloty i 4 wyloty powietrza, łatwe w obsłudze w rękawicach
- Regulowane nachylenie osłony dla najlepszej ochrony przeciwsłonecznej
- Wiatrochron na podbródku (wyjmowany) zapewnia najwyższy komfort w zimne i gorące dni
- Aerodynamiczna konstrukcja kasku i daszka.
- Najlepsza widoczność we wszystkich kierunkach dzięki rozmiarowi wizjera, a tym samym większe bezpieczeństwo
- Zintegrowane mocowanie paska do gogli
- Idealnie rozmieszczone wycięcia w kasku do wygodnego montażu wszystkich standardowych systemów komunikacji
- Superszybka, beznarzędziowa zmiana kasku On-Road - Offroad - Travel
- 2 boczne i jeden górny uchwyt umożliwiają indywidualne mocowanie akcesoriów (kamery, Bluetooth, itp.)
- Paski awaryjne dla większego bezpieczeństwa
- Zgodność z normami ECE 2205 i DOT

Wewnętrzna wyściółka COOLMAX ™ jest wymienna i można ją prać. Odblaskowe paski na spodzie zwiększają widoczność w złych warunkach pogodowych i w nocy. System Ergo Padding umożliwia optymalne dopasowanie kasku do indywidualnego kształtu głowy użytkownika za pomocą kilku piankowych pasków wyściełających.

Doskonała wentylacja dzięki 4 regulowanym wlotom powietrza i 4 wylotom powietrza. Ich działanie jest wzmocnione przez zoptymalizowane kanały powietrzne z pianki EPS. Wyjmowana osłona powietrza pod brodą i wlot powietrza off-road zwiększają dopływ powietrza podczas jazdy w terenie.

W obszarze podbródka, wysuniętym do przodu, oraz wokół kasku znajduje się miękkie gumowe obrzeże, które zapobiega urazom mostka i obojczyka. W tylnej części służy ona również jako ochrona przed kapiącą wodą.

Podwójny D-ring pozwala na indywidualne zamknięcie kasku, odpowiednie dla każdej głowy. Bardzo długi pasek podbródkowy zapewnia większy komfort, ponieważ nie trzeba go otwierać przy każdym zdejmowaniu kasku, ale można go po prostu przeciągnąć przez czubek nosa. Osłona kasku oferuje najlepszą ochronę przed brudem i słońcem przez cały czas, nie psując aerodynamiki kasku.

Kask Aventuro Rambler można przekształcić z jednej wersji w drugą w ciągu 2 minut bez użycia narzędzi. Nie ma znaczenia czy z daszkiem czy bez, z goglami Enduro czy bez.

Dwa boczne i jedno górne mocowanie umożliwiają indywidualne, beznarzędziowe mocowanie akcesoriów na kasku, takich jak kamery. Dwie specjalnie zaprojektowane osłony boczne zapewniają szybkie i precyzyjne dopasowanie pasków do gogli QuickStrap™. Specjalne osłony boczne wizjera zapewniają minimalny poziom hałasu, gdy jest on używany bez daszka.

Trójwymiarowy formowany wizjer jest pokryty powłoką odporną na zarysowania i jest przygotowany do szybkiego montażu dołączonego Pinlocka™. To połączenie skutecznie zapobiega zaparowaniu i zapewnia wyraźny widok w każdych warunkach pogodowych. Szybkę można szybko i łatwo podnieść jednym ruchem ręki, nawet w grubych rękawicach zimowych. Zatrzask wizjera SuperLock ma specjalną pozycję przeciwmgielną, idealną do jazdy w ruchu miejskim, a szybki zamek Fast Shot umożliwia wymianę wizjera za pomocą zaledwie 2 kliknięć.

Oprócz podwójnej certyfikacji (ECE 2205 i DOT), system Emergency Strap oferuje dodatkowy stopień bezpieczeństwa. Wyściółka może być szybko usunięta przez ratowników, a kask może być zdjęty bez ryzyka dla kręgosłupa.

Zawartość zestawu:
1.    Kask
a. wstępnie zamontowany daszek
b. zamontowana osłona przeciwwiatrowa podbródka
c. szybka z folią ochronną
2.    Pinlock 1 szt.
3.    Uchwyt do mocowania kamery nad głową 1 szt. 
4.    1 para uchwytów QuickStrap
5.    1 para uchwytów na kamerę boczną
6.    1 para osłon bocznych do użytku bez daszka
7.    1 opakowanie systemu wyściełającego Ergo
8.    Etui na kask z logo Touratech
9.    Etui na wizjer / akcesoria z logo Touratech
10.  Instrukcja obsługi

Waga małej skorupy zewnętrznej (XS-S): 1600 g "On-Road" + "Off-Road" (1750 g "Travel")
Waga średniej skorupy zewnętrznej (M-L): 1625 g "On-Road" + "Off-Road" (1775 g "Travel")
Waga dużej skorupy zewnętrznej (XL-3XL): 1650 g "On-Road" + "Off-Road" (1800 g "Travel")
Więcej informacji
Copyright © 2021