Długodystansowe podnóżki *Works* do BMW R1300GS, R1250GS/ Adventure, R1200GS (LC)/ Adventure (LC), F900GS/ Adventure, F850GS/ Adventure, F800GS(2024-), F750GS

154,94 €
(659,59 zł)
Delivery time: Pre-order

Due to high demand, this item is currently not available.

Touratech: 9 x on site in Germany: Certainly also in your area.

Products are often available at our branches, so come by or call: Touratech locations

Part number
01-045-5315-0
incl. 23% Tax
Podnóżki Touratech WORKS ze stali nierdzewnej. Najlepsze, co Touratech ma do zaoferowania dla Twoich butów. Specjalnie opracowane, aby spełnić specyfikacje teamu wyścigowego Touratech.

Charakterystyczny kształt profilu pazurów ze stali nierdzewnej o szerokości 52 mm i grubości 4 mm jest przyjazny dla Twoich butów i oferuje idealne połączenie przyczepności i samooczyszczania. Zaokrąglone krawędzie zapobiegają uszkodzeniom podeszwy buta, otwarta konstrukcja podnóżków pozwala glinie i kamieniom wypadać z bieżnika, a profil buta pewnie trzyma się podnóżka. Smukła konstrukcja i fazowanie na zewnątrz pozwalają na lepszy prześwit, co jest dużym atutem podczas jazdy po głębokich koleinach w porównaniu do zwykłych podnóżków enduro lub standardowych produktów.

Podnózki Touratech Works zostały specjalnie wzmocnione w miejscu montażu, dzięki czemu są znacznie mniej podatne na uderzenia. Produkty Works są również optyczną atrakcją. Śrutowana stal nierdzewna ze specjalnym laserowym napisem sprawia, że produkt ten naprawdę się wyróżnia, a także wizualnie wskazuje na swoje szlachetne pochodzenie z ekstremalnego sportu enduro.

- 52 mm szerokości i 4 mm grubości profil ze stali nierdzewnej, który jest przyjazny dla Twoich butów
- Doskonałe połączenie przyczepności i samooczyszczania
- Smuklejsza konstrukcja zapewniająca lepszy prześwit
- Znacznie mniejsza podatność na uderzenia
- Wzmocniony punkt mocowania
- Ze śrutowaną powierzchnią i laserowym napisem dla doskonałego wykończenia
- Niemiecka homologacja ABE
Więcej informacji
Copyright © 2021